CZARNY PIĄTEK!

Największe rabaty! Tylko trzy dni.

Ilość towarów jest ograniczona.

Pospiesz się. Szansa raz w roku.

12 sztuk / zestaw FTTH Zestaw narzędzi światłowodowych z tasakiem -70 ~ + 10dBm Miernik mocy optycznej Wizu...

-67%
Zobacz Więcej

Htb-3100ab Światłowód Konwerter mediów Światłowód Transceiver Single Fibre Converter 25 km SC 10 / 100M Jed...

Zobacz Więcej

KELUSHI 5 mW Światłowodowy lokalizator uszkodzeń wizualnych Lokalizator uszkodzeń wizualnych Czerwony kabel...

Zobacz Więcej

KELUSHI High Precision Optical Fibre Tools HS-30 Nóż tnący światłowodowy do 250-900um Do spawarki światłowo...

Zobacz Więcej

5 pair Htb-3100ab Światłowód Konwerter mediów Transceiver światłowodowy Pojedynczy konwerter światłowodowy ...

Zobacz Więcej

4G LTE Wewnętrzna antena sufitowa 2G 3G UMTS 4G antena 5 M kabel N męskie złącze do wzmacniacza wzmacniacza...

-50%
Zobacz Więcej

Światłowodowy lokalizator uszkodzeń KELUSHI 10 mw do złącza 2,5 mm Mini laserowy tester czerwony RGT do FTTH

Zobacz Więcej

KELUSHI 2016 Wizualny lokalizator uszkodzeń 30 mW Detektor FC Męski na LC żeński Adapter Złącze kabla LC / ...

Zobacz Więcej

Dedykowany tasak do cięcia na zimno FC-6S Nóż do cięcia włókien FC-6S Nóż do cięcia kabli światłowodowych F...

Zobacz Więcej

Superbat Antena Wi-Fi Yagi 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G dla 802.11b / g / n WLAN RP-SMA Wtyk męski Kabe...

Zobacz Więcej

Darmowa Wysyłka metal materiał jakości 1 mw Światłowodowy Laserowy Wizualny Lokalizator uszkodzeń Tester ka...

Zobacz Więcej

2019 NOWY SURECOM SW-102 z trzema adapterami 125-520 MHz Cyfrowy miernik mocy i SWR VHF / UHF do radia samo...

-15%
Zobacz Więcej

433 MHz ASK Zestaw modułu odbiornika przekaźnika bezprzewodowego (1 szt. Nadajnika STX882 + 1 szt. Odbiorni...

-26%
Zobacz Więcej

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Elektroda Fusionadora Fibra Optica Elektroda Fujikura Elektrodowa maszyna do łącze...

Zobacz Więcej

KELUSHI FC-6S Tasak światłowodowy Narzędzie do łączenia na zimno Tasak światłowodowy do powłoki SUMITOMO Śr...

Zobacz Więcej

Jakcom RDW Czytnik RFID 125 Khz Ręczny inteligentny czytnik kart ID Kopiarka Writer Duplikator Brelok do dr...

-10%
Zobacz Więcej

2 sztuk / partia RF4431 - 868 MHz | 915 MHz Si4431 chip Bezprzewodowy moduł nadawczo-odbiorczy RF 13dBm

Zobacz Więcej

KELUSHI Darmowa wysyłka 10 mw Długopis Styl Wizualny Lokalizator uszkodzeń Czerwony laser źródło światła / ...

Zobacz Więcej

Antena 3G / 4G ze złączem wtykowym CRC9 1920-2670 MHz dla modemu Huawei (2 sztuk / partia)

Zobacz Więcej

KELUSHI 50 sztuk / partia Szybkozłącze światłowodowe SC Szybkozłącze wielomodowe FTTH SC jednomodowe UPC Sz...

Zobacz Więcej

2 sztuki 433 MHz RF LoRa moduł SX1278 PM1280 Odbiornik i nadajnik na duże odległości SPI LORA IOT + 2 sztuk...

-10%
Zobacz Więcej

4 szt. 10Gtek 1M (3,3 stopy) LC-LC OM3 Duplex Multimode 10G Kabel światłowodowy 50/125 2 mm Światłowodowy k...

Zobacz Więcej

KELUSHI Prosta preferencyjna cena Czerwony laser światła Wizualny lokalizator uszkodzeń 30 MW, tester kabli...

Zobacz Więcej

Narzędzie światłowodowe Wizualny lokalizator uszkodzeń 10 MW + miernik mocy optycznej RY3200 -70 ~ + 10 dBm

Zobacz Więcej

Antena dookólna 2,4 GHz Antena z włókna szklanego Antena wifi 12dB Złącze żeńskie N

Zobacz Więcej

1,2 gz ze stali nierdzewnej 5 elementów yagi 3 metry kabel RG58U nadajnik cctv zewnętrzna antena yagi F złą...

Zobacz Więcej

Superbat Samochodowe radio cyfrowe Universal DAB + DVB T2 FM / AM Samochodowy antenowy wzmacniacz antenowy ...

Zobacz Więcej

Superbat 50 Ohm 868 MHz Antena 3dbi Antena gumowa Wzmacniacz sygnału 60 W Wejście SMA Wtyk męski Proste złą...

-10%
Zobacz Więcej

Mały telefon PABX z hybrydowym kluczem do biura i domu z oprogramowaniem do zarządzania komputerem MK308

-14%
Zobacz Więcej

Zestaw narzędzi FTTH KELUSHI z tasakiem FC-6S i miernikiem mocy optycznej 5 km Wizualny lokalizator uszkodz...

Zobacz Więcej

Kabel SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC Pasywny bezpośredni kabel miedziany Twinax SFP 10GBASE-CU również do ...

Zobacz Więcej

Niska cena Nowość 5-2400 MHz 2-drożny rozdzielacz repeatera ze złączem typu F do kabla koncentrycznego Podł...

-50%
Zobacz Więcej